Новини

 • 13 Лютого 2019 Гадючник поповнив асортимент кореневищних рослин!

  Новинка в асортименті кореневищних рослин - Гадючник! До Вашої уваги Гадючник пурпуровий "Елеганс" (Filipendula x purpurea "Elegans") та Гадючник червоний "Венуста Магніфік" (Filipendula rubra "Venusta Magnifica"). Гадючник пурпуровий відомий у культурі головним чином в Японії, хоча останнім часом його все частіше можна побачити в озелененні і в інших країнах. Гадючник червоний в природі росте у східних районах Північної Америки, де його називають царицею прерій.

 • 10 Лютого 2019 Новинка в колекції Дзвоників - Дзвоник Такесіма (Campanula takesimana)

  Новинка в колекції Дзвоників - Дзвоник Такесіма (Campanula takesimana). Багаторічна трав'яниста напіврозеточна рослина, що формує куртину завдяки розростанню шнуроподібних тонких волокнистих горизонтальних кореневищ. На кожному такому кореневищі утворюється декілька дочірніх особин, від яких відходять вертикальні тонкі коріння. Вирослі дзвоники Такесіма (генеративний пагін) заввишки 50 см. Цвіте з першої декади червня до середини липня. USDA зона: 4-8.

 • 05 Лютого 2019 Новинка в колекції Анемон - Анемона дібровна "Гігантеа Рубра" (Anemone nemorosa "Gigantea Rubra")

  Новинка в колекції Анемон - Анемона дібровна "Гігантеа Рубра" (Anemone nemorosa "Gigantea Rubra"). Витончена весняна багаторічна рослина висотою 10-20 см. Кореневище потовщене, горизонтальне, циліндричне, що галузиться. Листя пальчасто розсічені. Квітконоси поодинокі, несуть по одній квітці. Квітки на початку цвітіння мають білу оцвітину до 2-3 см в діаметрі, з 6-8 пелюстками. У анемони дібровної "Гігантеа Рубра" при старінні квітка стає насиченого малинового кольору. Цвіте анемона дібровна рясно з кінця квітня до середини травня. Листя відмирає до початку липня. USDA зона 4-8.

 • 04 Лютого 2019 Новинка в колекції Півоній - Півонія лікарська (Paeonia officinalis)

  Новинка в колекції Півоній - Півонія лікарська (Paeonia officinalis). Життєва форма: трав'яниста. Походження: сорт - видова форма (ботанічний вид). Родом із Центральної та Південної Європи (від Франції до Угорщини та Албанії). Форма квітки: проста. Діаметр квітки (Ф) та висота куща (Н): Ф=7-8 см, Н=40-50 см. Період цвітіння: ранній (Р). Цвіте дуже рано, в кінці квітня та на початку травня, цвіте одночасно з П. Млокосевича та П. Кримським. USDA зона: 4-8.

 • 31 Січня 2019 Ваточник поповнив асортимент кореневищних рослин!

  Новинка в асортименті кореневищних рослин - Ваточник! До Вашої уваги Ваточник м’ясо-червоний (Asclepias incarnata). Багаторічна трав'яниста рослина до 100 см заввишки, при ширині 50 см. Цвіте в червні-липні 30-35 днів. Плоди листянки. Під час дозрівання листянки лопаються, відкриваючи насіння з білими пухнастими волосками. Завдяки волоскам насінини легко розлітаються. Якщо відірвати частинку листка або надломити стебло ваточника, з'явиться молочний сік, який містить невелику кількість каучуку, ще й сильні ефірні олії. Росте досить компактним кущем, з кожним роком збільшуючи кількість пагонів. На одному місці ваточник можна вирощувати до 10 років.

 • 27 Січня 2019 Вальдштейнія поповнила асортимент грунтопокривних багаторічників!

  Новинка в асортименті грунтопокривних багаторічників - Вальдштейнія! До Вашої уваги Вальдштейнія трійчаста (Waldsteinia ternata). Багаторічна вічнозелена трав'яниста рослина з повзучим кореневищем, що має грунтопокривний характер. Висота рослини 15-20 см, в ширину сягає 30 см. Квіти 15-20 мм в діаметрі. Цвітіння відбувається з кінця квітня та в травні. Може рости без пересадки 7-10 років. Надійна, стійка і одночасно невибаглива грунтопокривна рослина для глубокого затінку та напівзатінку.

 • 20 Січня 2019 Новинки в колекції Герань "Весна 2019"!

  Новинки в колекції Герань "Весна 2019" - Герань криваво-червона "Aльба" (Geranium sanguineum "Album") та Герань чудова "Роземор" (Geranium x magnificum "Rosemoor"). Повна колекція Герані на даний момент містить 7 сортів цієї рослини і постійно поповнюється. Всі рослини вирощені на нашій ділянці та перевірені часом. Відсутність пересорту гарантована. Замовлення на Весну приймаються вже сьогодні!

 • 14 Січня 2019 Клематіс поповнив асортимент кореневищних рослин!

  Новинка в асортименті кореневищних рослин - Клематіс! До Вашої уваги Клематіс "Жанна д'Арк" (Clematis "Jeanne d'Arc"). Багаторічна рослина з виткими гілками, яка потребує опору та сонячної експозиції - квіти дивляться в бік сонця. Кущ клематіса "Жанна д'Арк" компактного розміру: довжина пагонів у висоту 150-200 см при ширині 100-120 см. Квіти дископодібні, чисто білі, діаметром 12-20 см. Рясне цвітіння махрових квітів спостерігається на минулорічних пагонах. На пагонах поточного року цвітіння менш рясне. Цвіте в V-VI місяці, можливе повторне цвітіння в IX, X місяці (повторне цвітіння не рясне). Здатність утворювати нові пагони дуже хороша. В продажі 2-х річні саджанці.

 • 09 Січня 2019 Медунка поповнила асортимент кореневищних рослин!

  Новинка в асортименті кореневищних рослин - Медунка! До Вашої уваги Медунка цукрова "Місіс Мун" (Pulmonaria saccharata "Mrs Moon") та Медунка м'яка (Pulmonaria mollis). Родова латинська назва рослини походить від слова "pulmonalis" - "легеневий" і обумовлена тим, що цей вид, як і деякі споріднені види медунок, застосовують в медицині для лікування легеневих хвороб. Іншим поясненням цієї назви може бути те, що середньовічні лікарі вважали листя медунок схожим за формою на людські легені.

 • 05 Січня 2019 Астільба поповнила асортимент кореневищних рослин!

  Новинка в асортименті кореневищних рослин - Астільба! До Вашої уваги Астільба Тунберга "Страусенфедер" (Astilbe thunbergii "Straussenfeder"). Астільба "Страусенфедер" є гібрид астільби Тунберга. Назва у перекладі "Страусенфедер"означає "Страусине перо". Є однією з найбільш впізнаваних і популярних астільб. Багаторічна кореневищна трав'яниста рослини з відмираючою надземною частиною на зиму. Цвіте з кінця травня і в червні. В саду без пересадки астильби живуть 5-10 років.

 • 27 Грудня 2018 Поповнення колекції Лілійників "Весна 2019"!

  Новинка в колекції Лілійників "Весна 2019" - Лілійник "Крістмас Іс" (Hemerocallis "Christmas Is"). Повна колекція Лілійників на даний момент містить 92 сорти цієї рослини і постійно поповнюється. Всі рослини вирощені на нашій ділянці та перевірені на сортність. Замовлення на Весну приймаються вже сьогодні.

 • 25 Грудня 2018 Новинка в колекції Лілійників "Весна 2019"!

  Новинка в колекції Лілійників "Весна 2019" - Лілійник "Мілдред Мітчелл" (Hemerocаllis "Mildred Mitchell"). Повна колекція Лілійників на даний момент містить 92 сорти цієї рослини і постійно поповнюється. Всі рослини вирощені на нашій ділянці та перевірені на сортність. Замовлення на Весну приймаються вже сьогодні.

 • 24 Грудня 2018 Новинки в колекції Аконіт "Весна 2019"!

  Новинки в колекції Аконіт "Весна 2019" - Аконіт строкатий (Aconitum variegatum) та Аконіт північний "Айворін" (Aconitum septentrionale "Ivorine"). Повна колекція Аконітів на даний момент містить 3 сортів цієї рослини і постійно поповнюється. Всі рослини вирощені на нашій ділянці та перевірені часом. Відсутність пересорту гарантована. Замовлення на Весну приймаються вже сьогодні.

 • 23 Грудня 2018 Новинка в колекції Вероніка "Весна 2019"!

  Новинка в колекції Вероніка "Весна 2019" - Вероніка лежача (Veronica prostrata). Це багаторічна трав'яниста рослина, що утворює щільний килим до 10 см висоти. Стебла численні, що не вкорінюються у вузлах, безплідні - лежачі, квітучі - висхідні. Листя на коротких черешках лінійно-ланцетні, по краю городчаті, 1-2 см довжиною. Суцвіття китиця. Китиці бічні, супротивні, розташовані у пазухах 2-4 верхніх листків, довжиною 4 см, густі, багатоквіткові. Віночок діаметром 5-8 мм, синювато-бузковий. Цвіте в травні-червні. Плід - коробочка. Рослина зберігається зеленою взимку.

 • 21 Грудня 2018 Вероніка поповнила асортимент кореневищних рослин!

  Новинка в асортименті кореневищних рослин - Вероніка! До Вашої уваги Вероніка тирличева (Veronica gentianoides). Багаторічна трав'яниста рослина висотою 30 см в період цвітіння. Зацвітає в червні і цвіте 2-3 тижні. Суцвіття верхівкові китиці, пухкі, багатоквіткові. Віночок діаметром до 1 см, блідо-блакитний з темно-синіми прожилками по всій довжині. Плід - коробочка (плодоносить). USDA зона: 3-8.

 1 2 3 4 5 6 > 
Ви дивилися
Немає переглянутих товарів
Фільтр
Знайдено 5 
Видалити список?
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно