Про магазин

Раді Вас вітати в інтернет-магазині садових рослин «Пролісок»! Ми пропонуємо декоративні багаторічні рослини відкритого грунту. Знаходимось в м. Ужгород (Закарпатська обл.) – Західна Україна. Розташована земельна ділянка під кордоном зі Словаччиною. Клімат помірно-континентальний, з жарким літом і м'якою зимою (сніговий покрив незначний) – кліматична зона 6b (західний схил). Посушливий місяць весни чи літа часто змінюється на затяжний місяць дощів. Грунти переважно - глина. Тому для розвитку рослин необхідно: вапнування, внесення піску та поживного чорнозему чи компосту. Через те наші рослини проходять хорошу школу адаптації і загартування. Переважно в чорноземній смузі почувають себе ще краще.

НАШІ ПЕРЕВАГИ І ОСОБЛИВОСТІ

  1. Вирощування без стимуляторів дозволило адаптувати багато рослин завезених з-за кордону, які важко і не завжди приживались на новому місці, а також вчасно виявити пересорт.
  2. Особливу увагу приділяємо забутим високодекоративним малопоширеним сортам рослин. Яких відтісняють новинки, яким ще буде можливість показати себе з часом, а можливо і зникнути…
  3. При купівлі рослин, які виявилися пересортом – по можливості встановлюємо сортність, робим опис рослини, щоб покупці мали повну довідкову інформацію і робили свідомий вибір. Відповідно до такого матеріалу вноситься і грошова корекція.
  4. Цікавим є пошук деяких рідкісних та зникаючих видових рослин та гібридів першого покоління. Вирощуємо їх переважно з насіння, що є здоровим і максимально адаптованим посадковим матеріалом. Насіння закуповуємо від різних фірм, колекціонерів а також культивуємо власне. Цей процес триває від 2 до 4 років.
  5. Розташування земельної ділянки в кліматичній зоні 6b дало нам змогу поповнити свою колекцію несподіваними екземплярами рослин з тепліших зон. Можливо деякі з цих рослин пройшовши акліматизацію зможуть оселитись поряд з Вашою оселею.

Запрошуємо Вас впевнитись в якості запропонованого асортименту посадкового матеріалу і сподіваємось, що зможем Вас приємно здивувати і не тільки ексклюзивами.

Бажаємo з радістю і користю провести час разом з нами!

Ви дивилися
Немає переглянутих товарів
Фільтр
Знайдено 5 
Видалити список?
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно