Корисно та цікаво знати

 • 13 Жовтня 2022 Грибний сезон - Осінь 2022

  Дика природа завжди приваблює нас. Ліс з прохолодою, ягодами та грибами... Цього року ми мали улюблене місце, сховане серед багаторічних дерев дикої природи і це Мислівка. Через село проходить траса з Долини на Вишківський перевал і далі на Міжгір'я та Хуст... 

 • 13 Травня 2022 Садові гіацинти

  В нашій колекції першими зі східних гіацинтів зацвітають: гіацинти "Вайт Фестівал" (Hyacinthus orientalis 'White Festival") та "Блю Фестівал" (Hyacinthus orientalis "Blue Festival"). Їхні квіти меншого розміру в порівнянні з голландськими гібридами. Місця їх зростання виглядають дуже привабливо і ніжно. Чому? Завдячуючи їхній властивості добре наростати та здатності до натуралізації. Квітоніс у дорослої цибулини 20-25 см заввишки і несе 10-11 запашних квіточок. Цвітуть від початку (середини) березня. Не потребують втручання садівника!

 • 08 Листопада 2020 Пізньоцвіт (Colchicum)

  Назва "Пізньоцвіт" вказує на незвичний строк цвітіння представників роду, оскільки переважна більшість пізньоцвітів розквітають восени, коли інші рослини вже завершили свій розвиток. Рід налічує близько 100 видів, поширених в Європі, Північній Африці, Західній і Центральній Азії.

 • 20 Липня 2020 Наперстянка шерстиста або Наперсник вовнистий (Digitalis lanata)

  Наперстянка шерстиста або Наперсник вовнистий (Digitalis lanata). Народні назви: біла наперстянка, вовча наперстянка. Вид трав'янистих рослин родини подорожникових (Plantaginaceae), поширений в центральній і південно-східній Європі й Туреччині.

 • 01 Липня 2020 Косарики черепитчасті (Gladiolus imbricatus)

  Відправний маршрут автомобільна дорога Львів-Самбір-Турка-Ужгород (28.06.20). Дорога на Закарпаття через Ужоцький перевал у поганому стані, через що їхали повільно, розглядаючи мальовничі краєвиди та колоритні околиці сіл. Доїхали до с. Лубня і побачили маленьку галявинку з яскравим травостоєм. Зупинились. Підійшли, щоб подивитись зблизька... А там - ДИКИЙ ГЛАДІОЛУС (КОСАРИКИ)! Надзвичайно витончені косарики росли разом з пізньоцвітом осіннім серед трави. Пізньоцвіт осінній мав коробочки та пожовкле подекуди листя. Отака собі галявина з косариків черепитчастих (Gladiolus imbricatus) та пізньоцвіту осіннього (Colchicum autumnale) вздовж розбитої дороги за околицею села Лубня!

 • 23 Січня 2020 Півонії

  Півонії починають своє цвітіння з кінця весни. Для багатьох садівників півонії є одними з кращих садових рослин. Згідно з китайськими джерелами, півонії в культурі близько 2000 років. Зацікавленість до півонії, як до декоративної рослини, з'явилася ще в період правління китайських династій Цинь і Хань. І до цього часу для китайців півонія є емблемою "полум'яної любові".

 • 21 Вересня 2019 Купина або соломонова печатка

  Купина (Polygonatum) – рід рослин родини Холодкові (Asparagaceae). Рід включає в себе близько 70 видів. Представники роду поширені у лісах помірної зони північної півкулі. В Україні зростає 5 видів. Купина (Polygonatum), відома перш за все завдяки цілющим властивостям одного з її видів – купини запашної (Polygonatum odoratum), інша її назва: купина лікарська. Раніше, в медицині її використовували як кровоспинний, жарознижувальний, знеболювальний та протизапальний засіб. Плоди купини використовувалися як блювотний і проносний засіб.

 • 23 Травня 2019 Бузок - символ переходу від весни до літа

  Бузок – один з найкрасивіших і універсальних квітучих чагарників. Завдяки пишності цвітіння, красі квітів і їх чудовому аромату, бузок уособлює місяць травень – перехід від весни до літа. До того ж, в астрології бузок пов'язують зі знаком тільця. Бузок здавна вирощувався як цінна декоративна рослина. На сьогоднішній день, бузкові сади зустрічаються в багатьох містах світу.

 • 26 Березня 2019 Вісник весни – Пролісок

  Серед талого снігу крізь землю пробивається один з перший вісників весни – пролісок. Пролісок це красива невисока цибулинна рослина. В основному пролісок має квітки блакитного кольору. Однак зустрічаються види і гібридні сорти з квітками білого, рожевого і фіолетового кольорів. Залежно від виду пролісок цвіте навесні або восени.

 • 08 Березня 2019 Чемерник східний. Гібриди серії "Lady".

  Чемерник (Helleborus) - рід рослин родини Жовтецевих (Ranunculaceae), що нараховує близько 20 видів багаторічних трав'янистих квіткових рослин. Найпопулярніший у садівництві чемерник - це, безсумнівно, чемерник східний (Helleborus orientalis) і його кольорові гібриди (Helleborus × hybridus). Садівники особливо цінують його за стійкість до заморозків, зимове і ранньовесняне цвітіння та вічнозелене листя. Зацвітає чемерник східний на початку березня і служить яскравою декоративною плямою в тінистому міксбордері, між кущами та під деревами.

 • 29 Грудня 2018 Півники сітчасті

  Один з родів Півника, за висновками Радіоненко Г. І. (радянський і російський ботанік, систематик, фахівець з інтродукції та акліматизації рослин,..) з 1961 р., буде "правильніше називати не ірисами, а Ірідодіктіумами". Таким чином для Півника чи Ірису сітчастого (Iris reticulata) на колишній території СНД і в Росії використовується наукова назва - Ірідодіктіум. В "Ботанічній номенклатурі" (Міжнародний кодекс ботанічної номенклатури (МКБН)) приоритетнішою є назва Півники (Iris) і тільки як синонім - Ірідодіктіум (Iridodictyum).

 • 10 Серпня 2018 Фотозвіт: гора Шпиці (1 863 м), Чорногірський хребет - червень 2018

  Фотозвіт одноденної подорожі на гору Шпиці (1 863 м). Вершина Шпиць входить до масиву Чорногора і розташована на північний схід від головного хребта. Скелі утворилися після давнього зледеніння.

 • 18 Червня 2018 Ліріодендрон тюльпановий (Liriodendron tulipifera)

  Ліріодендрон тюльпановий (Liriodendron tulipifera) - вид рослин роду Ліріодендрон, що належить до родини Магнолієві (Мagnoliacеae). Родова назва рослини перекладається як "дерево-ліра". Ліріодендрон тюльпановий був описаний Карлом Ліннеєм в 1753 році (Sp. Pl. 1: 535). В природних умовах, це дерево росте поодиноко та групами. До речі, ліріодендрон тюльпановий може жити до 500 років.

 • 20 Травня 2018 Магнолія (Magnolia)

  Магнолія – одна з найстаріших рослин на Землі. Перші представники цієї рослини з'явилися на Землі ще в епоху динозаврів. За словами вчених, магнолія, до настання льодовикового періоду, була широко поширена і в лісах середньої широти. Про це свідчать палеонтологічні знахідки, магнолії були широко поширені і охоплювали територію аж до сучасної Арктики в третинний та крейдяний періоди. Як зазначають ботаніки-морфологи, з тих пір ця рослина майже не змінила свій вигляд і спосіб життя, так до наших днів зберігся навіть давній тип будови квітки.

 • 02 Лютого 2018 Сонячна квітка - Геленіум

  У багатьох садах і квітниках росте прекрасна і сонячна квітка - Геленіум. Геленіумом можна насолоджуватися в період, коли більшість рослин вже відцвіли. Основною його перевагою є пізнє і рясне цвітіння. Тривалість цвітіння: друга половина літа і осінь до 60 днів. Ці квіти гарні не тільки в ландшафтному дизайні, а також у зрізі для створення букетів. Однак для букетів використовують розкриті квіти геленіума, так як бутони у воді не розкриваються. Повністю розквітла рослина довго простоїть у вазі.

 1 2 3 > 
Ви дивилися
Немає переглянутих товарів
Фільтр
Знайдено 5 
Видалити список?
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно