Корисно та цікаво знати

 • 12 Травня 2017 Фотозвіт: гора Великий Верх, полонина Боржава та водоспад Шипіт - кінець Квітня 2017

  Кінець квітня - 30.04.17 р., наша ціль гора Великий Верх (1598) що належить Полонині Боржава. Оминаємо водоспад Шипіт і протоптаною стежкою через галявини та потічок, через буковий ліс прямуємо вгору в напрямку Великого Верху.

 • 24 Квітня 2017 Фотозвіт: Долина Нарцисів, Закарпаття, Хустський р-н - кінець Квітня 2017.

  "Долина нарцисів" - заповідний масив, що розташований в урочищі Кіреші, за 4 км від м. Хуст Закарпатської обл. З 1992 року у складі Карпатського біосферного заповідника. Долина входить в список міжнародних природних резерватів під охороною ЮНЕСКО.

 • 13 Квітня 2017 Фотозвіт: Карпати, с. Чорноголова - Квітень 2017.

  Чорноголова — село в Україні, у Великоберезнянському районі Закарпатської області. Село розташоване серед гір північно-західної частини масиву Полонинський Бескид (частина Українських Карпат), на річці Лютянка.

 • 06 Березня 2017 Шафран Гейфеля (Crocus heuffelianus)

  Шафран Гейфеля, або шафран Гейфелів, або крокус Гейфеля (Crocus heuffelianus Herb. (C. banaticus Heuff., nom. illeg.; C. vernus auct. non (L.) Hill, p.p., 1847). Наукова назва "крокус" є запозиченою від латинської і повсюдно вживається квітникарями, як і назва "шафран" (від арабського - жовтий). Цей вид шафрану названий на честь ботаніка XIX в. Йоганна Гейфеля (J. Heuffel).

 • 13 Лютого 2017 Саджанці багаторічних квітів для створення композицій казкової краси

  Красиві квіти здатні прикрасити навіть саму нудну ділянку. Існує безліч сортів рослин, за допомогою яких можна самостійно створити унікальну атмосферу в саду.

 • 27 Січня 2017 Саджанці квітів: якісний посадковий матеріал для краси вашого саду

  Щоб створити доглянутий, красивий сад, потрібно прикласти багато зусиль. Часто люди звертаються за допомогою до ландшафтних дизайнерів. Проте, прикрасити прибудинкову територію вишуканими рослинами можна і самотужки.

 • 21 Грудня 2016 Як доглядати за лілійником - поради фахівців

  Старанний догляд за лілійником принесе відчутний результат вашої праці у майбутньому. Кожний садівник буде пишатися розкішною рослиною. Цікавим фактом є те, що навіть найстаранніший догляд за лілійником не змусить рослину цвісти довше, ніж один день. Але йдеться лише про одне суцвіття, а їх у культури утворюється доволі багато. Це обумовлює досить довготривале цвітіння рослини – протягом одного місяця.

 • 26 Листопада 2016 Як посадити лілійник – поради професійних садівників

  Надзвичайно красива, розкішна квітка, невибаглива у догляді, стане справжньою королевою вашого саду, головною окрасою в оформленні прибудинкової ділянки, якщо дотримаєтеся рекомендацій фахівців щодо правил посадки лілійників. Щодо вибору місця зросту культури, то особливо привабливо рослини виглядають біля штучних водоймищ. Хоча це лише один із варіантів, експериментуйте, щоб посадка лілійників весною дала гарний і довготривалий ефект.

 • 01 Липня 2016 Свидовець - місце зростання рідкісних рослин!

  Під кінець червня (27.06.16 р.) ми запланували похід на Свидовець. Наш маршрут пролягав з гірськолижної бази Драгобрат до озера Апшинець. Це одне з найвисокогірніших карпатських озер, що лежить поблизу хребта Апшинець Свидовецького масиву. З висоти 1487м н.р.м. відкриваються чудові панорамні види на початок кам’янистих Ґорґан та схили самого Свидовця. Завершувався похід спуском вздовж бурхливої ріки Чорна Тиса до села Чорна Тиса.

 • 13 Травня 2016 Чорногора в першій декаді травня!

  Дочекавшись декількох травневих вихідних днів (07 - 08 травня) ми запланували похід на Чорногору. В наших намiрах було піднятись на г. Говерла (2061м), заночувати під г. Ребра або на о. Несамовите, завершити маршрут  - спустившись до бази "Заросляк". Вихідним пунктом маршруту було с. Лазещина (Рахівський р-н Закарпатської обл.). Село розташоване під г. Петрос (2020м). Саме це село межує з Івано-Франківською обл. i з цього приводу його назву часто інтерпретують як "перелаз" між двома областями.

 • 07 Квітня 2016 Первоцвіти - гусяча цибуля! Зірочки лучні (Gagea pratensis)!

  Наступила пора перших весняних квітів - первоцвітів!!! Зупинимось на мало згадуваному в усі часи… Цей первоцвіт здавна відомий, як гусяча цибуля або зірочки!!! Народні назви: жовтоцвіт, жовтий підсніжник, жовтий пролісок, гадюча цибуля, гусятник, пташина цибуля. Родова латинська назва походить від прізвища англійського ботаніка-любителя Томаса Гейджа (Thomas Gage, 1781-1820). А от чому зірочки ми більше знаєм як гусячу цибулю? В літературі з цього приводу наводиться таке пояснення: «Колись гусячої цибулі на луках і лісових галявинах було дуже багато. І старі люди розповідали, що на ці луки і галявини весною завжди опускалися зграї диких гусей, щоб перепочити тут після важкої дороги і пощипати сходи цибулі, яку вони дуже любили ...» Ось звідки і склалося повне ім'я цієї ранньовесняної квітки - гусяча цибуля або прийнята українська назва - ЗІРОЧКИ.

 • 21 Грудня 2015 Карпатськими стежками - водоспад Воєводин

  Час від часу ми подорожуємо Україною. Залишаємо в пам'яті яскраві емоційні спогади про побачене, фотографуємо, розповідаємо де були і що бачили. Проходиш маршрут, а він асоціюється з певними рослинами: бачиш де саме вони ростуть, як гарно цвітуть в природніх угрупуваннях. Наразі ми вдруге відвідали водоспад Воєводин. Ділимось своїми враженнями та називаємо ті рослини, які запам'ятались найбільше.

 • 12 Грудня 2015 Кліматичі зони (USDA zone)

  Для визначення морозостійкості рослин в конкретному регіоні міністерством сільського господарства США (United States Department of Agriculture - USDA) були виділені географічні зони, покладаючись на середні значення мінімальних температур. Для більш точного відображення особливостей мікроклімату, кожна зона розділена на дві підзони: «a» і «b». Спочатку система створювалася для допомоги американським фермерам у виборі посадкового матеріалу, але пізніше ця зручна система стала використовуватися садівниками в інших країнах. Зараз у всіх каталогах рослин і довідниках вказується USDA зона рекомендована для конкретної рослини.

 < 1 2
Ви дивилися
Немає переглянутих товарів
Фільтр
Знайдено 5 
Видалити список?
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно