Сад колекціонера дивовижних рослин - Олени Троян

В останню весняну неділю ми відвідали сад колекціонера дивовижних рослин - Олени Троян. Сад розташований в Київській області неподалік Києва.

Біля парадного входу нас зустрічають квітучі кущі рододендронів - найяскравіші плями на соковитому тлі зелені. Це не просто зелень - тут так багато всього, що відразу губишся. Приборкавши свої емоції, після глибокого вдиху і видиху роздивляємося навколо: симпатичні листочки в куточку належать аріземі - зимуючої у відкритому грунті, папороті, найрізноманітніші чемерники (морозники), гігантський гірчак з червоним суцвіттям, смарагдова зелень аконіту (поки ще не квітучого), в тіні святково вишикувались кущики різноманітних хост, в додаток квітуча спірея схилила свої пагони до стриженого газону. З цього куточка саду вздовж алеї манжеток проходимо до сонячної частини ділянки.

Панорама сонячної частини ділянки трьохрівнева. На першому рівні газон з розбитим садком жоржин. Поки краси жоржин не видно, але вони однозначно будуть радувати господарів і їх гостей восени! Цікаво, що ж за сорти тут ховаються?

На межі переходу на другий рівень знову зустрічаємо багато найрізноманітніших рослин! Зрозуміло, що багато з них вже відцвіло, а зараз яскраво красуються шавлії - такі різні і такі чудові (для мене ця рослина стала несподіваним відкриттям!). Чудові під сонечком іриси, півонії, герані, асфоделіни, ясинці,...

Опорна стінка другого рівня, стала затишним місцем для ряду дрібних рослинок і левізій.

Більшу частину другого рівня зайняв чудовий басейн з його декоративною і практичною (де в жаркий день можна поплавати) частинами. Тут водяні та прибережні рослини, ну і звичайно рибки:).

На третьому рівні, що обрамляє ділянку є різноманітні по вигляду і розміру рослини. Навіть складно пригадати ту кількість і різноманітність рослин які презентувала і називала Олена!:)

Приємно, що перебуваючи в цьому саду, зовсім не відчуваєш, що він був створений людськими руками. Тільки через якийсь час розмови з Оленою усвідомлюєш скільки часу, любові і праці було вкладено для створення цього прекрасного саду. Чудово й те, що через тиждень-два тут будуть цвісти зовсім інші рослини...!

Велике спасибі Олені за теплий, відкритий і пізнавальний прийом! Окреме спасибі за подарунки, які вже тепер оселяться у нас на ділянці!!!:)

Автор: prolisok.com.ua

Ви дивилися
Немає переглянутих товарів
Фільтр
Знайдено 5 
Видалити список?
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно