Контакти

Контактні телефони:

066 732 7356 МТС
096 629 3339 Київстар

Електронна пошта: info@prolisok.com.ua

З питань замовлення, оплати, доставки, технічні питання, допомога щодо сайту, пропозиції чи скарги звертайтесь за цими номерами телефонів або на електронну пошту.

Години роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, субота з 9:00 до 13:00, неділя - вихідний.

Прийом замовлень на сайті цілодобово без вихідних!

Адреса: ПП "Пролісок", мкрн. Шахта (дачний масив), м. Ужгород, Закарпатська обл., Україна

Більш докладно розташування можна подивитися на карті

Детально щодо пропозицій чи скарг: приймаються за телефонами, вказаними в цьому розділі (телефони) і по електронній пошті.

Раді будем чути Ваші пропозиції щодо асортименту теперішнього чи на майбутнє, можливі деякі індивідуальні замовлення та інші питання, що стосуються садових рослин.

Претензії щодо якості рослин чи пересорту (максимально звертаєм на це увагу) так само приймаються за телефонами і по електронній пошті. Необхідно вказати: Ваш номер замовлення, яка рослина була замовлена, яку отримано, при необхідності вислати фото рослини. Неякісні рослини, вислані з нашої вини, за погодженням з покупцем: замінюються за наш рахунок; покупцеві надаються за його вибором інші рослини на ту ж суму; покупцеві повертаються гроші за рослину. 

При відправці міжміських посилок транспортними перевізниками рослини упаковуються в картонні коробки з маркуванням "Верх" і "Крихкий вантаж". При отриманні посилки у перевізника необхідно перевірити цілісність упаковки. У разі порушення цілісності упаковки (пом'ята, порвана коробка) претензії до перевізника.

Ви дивилися
Немає переглянутих товарів
Фільтр
Знайдено 5 
Видалити список?
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно