Новини

 • 21 Червня 2018 Новинки в колекції Лілійники "Осінь 2018"!

  До вашої уваги 3 нових сорти які поповнили колекцію Лілійники "Осінь 2018" - Лілійник "Дестінд ту Сі" (Hemerocallis "Destined to See"), Лілійник "Сінк Інто Йо Айс" (Hemerocallis "Sink Into Your Eyes") та Лілійник жовтий (Нemerocallis lilioasphodelus). Повна колекція Лілійників на даний момент містить 80 сортів цієї рослини і постійно поповнюється. Всі рослини вирощені на нашій ділянці та перевірені на сортність. Приймаємо замовлення вже сьогодні.

 • 04 Травня 2018 Новинки в колекції Цибуль "Весна 2018"!

  Новинки в колекції Цибуль "Весна 2018" - Цибуля-трибулька (Allium schoenoprasum) та Цибуля старіюча різновид гірська (Allium senescens subsp. montanum). Повна колекція Цибуль на даний момент містить 3 сорти цієї рослини і постійно поповнюється. Всі рослини вирощені на нашій ділянці та перевірені часом. Відсутність пересорту гарантована.

 • 04 Квітня 2018 Переломник поповнив асортимент колекційних багаторічників!

  Новинка в асортименті колекційних багаторічників - Переломник! До Вашої уваги наступний сорт: Переломник гіллястий (Androsace sarmentosa). Багаторічна трав'яниста рослина висотою 5-8 см. Переломник гіллястий утворює вічнозелені компактні розетки. Зимові розетки щільні і білі вовняні, 1 см і більше поперек. Літні розетки діаметром 3 см і більше з листя злегка покритим короткими пухнастими волосками. Від резеток навесні утворюються численні повзучі пурпурові столони з пурпуровими волосками. Призначення рослини: красивоквітуча, грунтопокривна, для альпінарія (біля підніжжя), для сухих кам'янистих стін, для кам'яного саду, для півтіні, для бідних піщаних і глинистих ґрунтів.

 • 04 Квітня 2018 Таволжник поповнив асортимент колекційних багаторічників!

  Новинка в асортименті колекційних багаторічників - Таволжник! До Вашої уваги наступний сорт: Таволжник петрушколистий (Aruncus aethusifolius). Призначення рослини: для тінистого саду де використовується в одиночних і групових посадках серед дерев і чагарників, часто використовують для оформлення берегів водойм і струмків, можна висаджувати під старими соснами, є хорошим супутником для карликових хост. Зона: 3-8.

 • 21 Березня 2018 Подофіл поповнив асортимент колекційних багаторічників!

  Новинка в асортименті колекційних багаторічників - Подофіл! До Вашої уваги наступний сорт: Подофіл щитоподібний (Podophyllum peltatum). Призначення рослини: із-за екзотичного вигляду може стати головною прикрасою саду, висаджують окремою плямою або створюють зарості на затіненому схилі, в стилі диких садів, в якості декоративної грунтопокривної садової рослини, для напівзатінку, як лікарська рослина. Подофіл може рости на одному місці 10-12 років.

 • 15 Березня 2018 Новинка в колекції Дзвоників "Весна 2018"!

  Новинка в колекції Дзвоників "Весна 2018" - Дзвоники персиколисті (Campanula persicifolia). Це багаторічна трав'яниста рослина з прикореневою розеткою і прямостоячими не галузистими стеблами висотою від 50 до 100 см. Листки гладенькі, по краях зубчасті, прикореневі - довгасто-клиноподібні, звужені в черешок, стеблові - ланцетні, сидячі. Відцвілі стебла повністю відмирають, але при належному догляді утворюються численні кореневі відводки з новими зимуючими розетками з листям. Квітки з широким дзвоникоподібним п'ятипелюстковим віночком, бузково-блакитним або білим, великі, довжиною 3,5 см.

 • 01 Березня 2018 Первоцвіт поповнив асортимент кореневищних рослин!

  Новинка в асортименті кореневищних рослин - Первоцвіт! До Вашої уваги Первоцвіт Зібольда (Primula sieboldii), Первоцвіт гібридний "Франческа" (Primula hybrid "Francesca") та Первоцвіт великочашечковий (Primula macrocalyx Bunge). Назва роду рослини походить від грецького "primus" - ранній, перший, за дуже раннє цвітіння. І хоча є інші, квітучі раніше примул рослини саме примулі належить ім'я "первоцвіт" - квітучий першим. У народі їх називають ще "баранчики" (молоді листочки, хвилясті і опушені, схожі на спинки ягнят), "ключиками" (квітки зібрані в суцвіття, що нагадує в'язку ключів).

 • 23 Лютого 2018 Фіалка поповнила асортимент кореневищних рослин!

  Новинка в асортименті кореневищних рослин - Фіалка! До Вашої уваги Фіалка сестринська двоколірна природна форма (Viola sororia f. Рriceana) та Фіалка сестринська біла (Viola sororia Albаflora) - багаторічні трав'янисті рослини з короткими, потужними, гіллястими кореневищами, що утворюють кущики 8-12 см висоти під час цвітіння. Призначення рослин: для створення досить великих масивів під лісовим пологом, для природного садового стилю.

 • 22 Лютого 2018 Анемона поповнила асортимент кореневищних рослин!

  Новинка в асортименті кореневищних рослин - Анемона! До Вашої уваги Анемона лісова (Anemone sylvestris) - багаторічна кореневищна трав'яниста рослина з потужною кореневою системою, здатною утворювати кореневі пасинками. Стебло прямостояче, у верхній частині майже білоповстисте, 15-30 см заввишки, часто пониклі. Листки довгочерешкові, прикореневі, 5-роздільні, густоопушені. Квітки великі 3-4 см в діаметрі, одиничні, здебільшого з 5 пелюсток, білі, зі світло-фіолетовим відтінком із зовнішнього боку, злегка опушені. Цвіте у квітні-травні. В кінці червня-липні дозрівають численні насіння. Плід - сім'янка. Листя відмирає в кінці вересня-жовтня.

 • 21 Лютого 2018 Етіонема поповнила асортимент кореневищних рослин!

  Новинка в асортименті кореневищних рослин - Етіонема! До Вашої уваги Етіонема серцелиста (Aethionema cordifolia) - багаторічний вічнозелений напівчагарник, що має тонкі червонувато-коричневі стебла і крихітне сірувато-блакитне м'ясисте листя довжиною до 2 см, що утворює компактні кущики висотою 15-25 см та діаметром 15-25 см. Невеликі скупчення дрібних світло-рожевих квіток зібраних у головчасте суцвіття. Цвітіння починається в квітні-травні. Рясне цвітіння можна продовжити обрізаючи відцвілі суцвіття. Може давати самосів.

 • 17 Лютого 2018 Оновлена колекція Герань "Весна 2018"!

  До Вашої уваги колекція Герань "Весна 2018" - Герань гімалайська "Бірч Дабл" (Geranium himalayense "Birch Double"), Герань великокореневищна, або Журавець великокореневищний (Geranium macrorrhizum) та Герань лучна "Дабл Джевел" (Geranium pratense "Double Jewel"). Всі рослини вирощені на нашій ділянці та перевірені на сортність. Замовлення на Весну приймаються вже сьогодні!

 • 14 Лютого 2018 Енотера поповнила асортимент кореневищних рослин!

  Новинка в асортименті кореневищних рослин - Енотера! До Вашої уваги Енотера міссурійська (Oenothera missouriensis) - багаторічна трав'яниста рослина. Стебла розпростерті, піднімаються на 30-40 см заввишки. Листя вузьколанцетне, щільне, темно-зелене, 10 см завдовжки, 6 см шириною. Квітки лимонні, з чотирьох пелюсток, великі до 10 см в діаметрі, мають приємний легкий аромат. Цвіте в червні. Призначення рослини: для кам'янистих ділянок, для бордюр, для альпійських садів, в стилі "дикий сад", для бідних, кам'янистих і сухих грунтів.

 • 13 Лютого 2018 Сизюринхій поповнив асортимент кореневищних рослин!

  Новинка в асортименті кореневищних рослин - Сизюринхій! До Вашої уваги Сизюринхій гірський (Sisyrinchium montanum) - багаторічна трав'яниста рослина висотою 10-20 см. Листя плоске, лінійно-ланцетне, сизувато-зелене. Стебла однакової з листям висоти закінчуються пучками синьо-фіолетових квітів з жовтим центром 14-20 мм в діаметрі, по 1-6 в суцвітті. Темна ділянка під кожною квіткою - це "вузол", з якого відходить обгортка-покривало, як чохол, що покриває квітковий бутон, а потім піднімає і оточує квітку з одного боку, коли квітка відкривається. Квіти розкриваючись нагадують зірочки. Призначення рослини: для сонячних місць, для альпінаріїв, для бардюрів.

 • 09 Лютого 2018 Волошка поповнила асортимент кореневищних рослин!

  Новинка в асортименті кореневищних рослин - Волошка! До Вашої уваги Волошка великоголова (Centaurea macrocephala) - багаторічна трав'яниста рослина субальпійських луків Кавказу. Від товстого і короткого кореневища відходять прямостоячі пагони висотою до 50-70 см. Листки сидячі довгасто-ланцетні м'які світло-зелені, від 5-10 см завдовжки, краї цілісні. Призначення рослини: висаджують поодиноко і групами на газоні, в садах його можна розмістити на межах або в кутах, як рослина другого плану, цвіте одночасно з дельфініумами, для зрізу. При висушуванні тільки розкритих головок є чудовим матеріалом для використання в квіткових композиціях. Відзначається довголіттям.

 • 07 Лютого 2018 Флокс поповнив асортимент кореневищних рослин!

  Новинка в асортименті кореневищних рослин - Флокс! До Вашої уваги Флокс розчепірений блакитний (Phlox divaricata blue) - багаторічна трав’яниста альпійська вічнозелена дерниста ґрунтопокривна медоносна рослина. Дерев'янисті сланкі стебла утворюють пухкі дернинки з вертикально піднятими пагонами, що закінчуються пухкими щиткоподібними суцвіттями з 5-12 квіток. Призначення рослини: красивоквітуча, сонцелюбива, для альпінаріїв, кам'янистих садів, рокаріїв, здатний створити ефект заростей світло-блакитного кольору.

 1 2 3 4 > 
Ви дивилися
Немає переглянутих товарів
Фільтр
Знайдено 5 
Видалити список?
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно